Ota yhteyttä

Löydetään yhdessä sinulle sopiva matkailuauto ja matkailuvaunu. Ota yhteyttä.

Caravanlandia Lempäälä

Ma-Pe

La

9.00 – 17.00

10.00 – 14.00 (Joulukuun lauantait suljettu)

Avoinna kesäkauden aikana

Ma-Pe 9.00 – 17.00

La 10.00 – 14.00 (Joulukuun lauantait suljettu)

Osoite

Pitkäkurunkuja 5
37570 Lempäälä

Avaa Google-kartta

Myynti ja osto

050 415 0330 ( Huom. numero ei vastaanota tekstiviestejä )

Huolto

050 415 0335 ( Huom. numero ei vastaanota tekstiviestejä )

Lähetä yhteydenottopyyntö

Topias Rentola

Myyntipäällikkö

0504737007 Whatsapp topias.rentola@caravanlandia.fi
Jani Sälelinna

Ajoneuvomyynti

050 464 5837 Whatsapp jani.salelinna@caravanlandia.fi
Julius Vartola

Ajoneuvomyynti

Suomi, Ruotsi, Englanti, Italia, Espanja

0504478210 Whatsapp julius.vartola@caravanlandia.fi
Aleksi Niemi-Korpi

Huoltopäällikkö, Dethleffs & Sunlight

040 537 3053 Whatsapp aleksi.niemi-korpi@caravanlandia.fi
Timo Tammeslehto

Huoltoneuvoja, Hymer & Bürstner

Suomi, English

050 466 7050 Whatsapp timo.tammeslehto@caravanlandia.fi
Lassi Sirviö

Huoltoneuvoja Kabe & Adria, alustahuollot

0503150104 Whatsapp lassi.sirvio@caravanlandia.fi
Kairi Alanko

Varastomestari

0504087459 Whatsapp kairi.alanko@caravanlandia.fi
Mikko Sinisalo

Toimitusjohtaja

Suomi, Swedish, English

0504305853 Whatsapp mikko.sinisalo@caravanlandia.fi
Janne Luokkala

Myyntijohtaja

0405617744 Whatsapp janne.luokkala@caravanlandia.fi
Esa Karppinen

Jälkimarkkinointijohtaja

0505513619 Whatsapp esa.karppinen@caravanlandia.fi

Sähköpostillakin tavoittaa

myynti@caravanlandia.fi

VERKKOLASKUTUSTIETOMME:

Caravanlandia Oy
Y-tunnus: 2004308-3

Verkkolaskuosoite: 003720043083
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on 003721291126.
Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH.

Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

 

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan ostolaskut suoraan skannauspalveluun paperisena tai sähköpostitse alla olevan ohjeen mukaisesti.

PAPERILASKUJEN LASKUTUSOSOITE

Caravanlandia Oy
20043083
PL100
80020 Kollektor Scan

SÄHKÖPOSTILASKUJEN VASTAANOTTAJA JA OHJEISTUS

invoice-20043083@kollektor.fi

CTA viiva

Tutustu myynnissä oleviin matkailuajoneuvoihin

Ajoneuvohakuun
CTA hahmo