Ota yhteyttä

Caravanlandialla on sinulle sopiva matkailuauto ja matkailuvaunu. Ota yhteyttä.

Caravanlandia Kokkola

Avoinna tänään

Ma-Pe

La

Suljettu

9.00 – 17.00

10.00 – 14.00

Avoinna tänään Suljettu

Ma-Pe 9.00 – 17.00

La 10.00 – 14.00

Osoite

Kahvitie 40, 67600 Kokkola

Avaa Google-kartta ↗

Myynti ja osto

Myyntiryhmä 0505054005 ( Huom. numero ei vastaanota tekstiviestejä )

Huolto

Huolto ja tarvikkeet 0505054055 ( Huom. numero ei vastaanota tekstiviestejä )

Lähetä yhteydenottopyyntö

Myyjät

Kristian Niemi

Ajoneuvomyynti

Suomi, Englanti

050 352 1177 Whatsapp kristian.niemi@caravanlandia.fi
Emil Westman

Ajoneuvomyynti

Ruotsi, Suomi, Englanti

040 575 4024 Whatsapp emil.westman@caravanlandia.fi
Janne Luokkala

Myyntipäällikkö

Suomi, In English

040 561 7744 Whatsapp janne.luokkala@caravanlandia.fi
Antti Tokola

Ostot

Suomi, in English

040 412 8748 Whatsapp antti.tokola@caravanlandia.fi
Esa Karppinen

Huoltopäällikkö

050 551 3619 Whatsapp esa.karppinen@caravanlandia.fi
Ilkka Niemi-Korpi

Huoltoneuvoja, Varaosat, kolarikorjaukset

0505513602 Whatsapp ilkka.niemi-korpi@caravanlandia.fi
Alexandra Klingenberg

Autosihteeri

Ruotsi, Suomi, Englanti

0504720050 Whatsapp alexandra.klingenberg@caravanlandia.fi
Mikko Sinisalo

Toimitusjohtaja

Suomi, Englanti

050 430 5853 Whatsapp mikko.sinisalo@caravanlandia.fi

Sähköpostillakin tavoittaa

myynti@caravanlandia.fi

VERKKOLASKUTUSTIETOMME:

Caravanlandia Oy
Y-tunnus: 2004308-3

Verkkolaskuosoite: 003720043083
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on 003721291126.
Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH.

Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

 

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan ostolaskut suoraan skannauspalveluun paperisena tai sähköpostitse alla olevan ohjeen mukaisesti.

PAPERILASKUJEN LASKUTUSOSOITE

Caravanlandia Oy
20043083
PL100
80020 Kollektor Scan

SÄHKÖPOSTILASKUJEN VASTAANOTTAJA JA OHJEISTUS

invoice-20043083@kollektor.fi

CTA viiva

Tutustu myynnissä oleviin matkailuajoneuvoihin

Ajoneuvohakuun
CTA hahmo