fbpx

Ota yhteyttä

Löydetään yhdessä sinulle sopiva matkailuauto ja matkailuvaunu. Ota yhteyttä.

Caravanlandia Kokkola

Avoinna tänään

Ma-Pe

La

Suljettu

9.00 – 17.00

10.00 – 14.00

Avoinna tänään Suljettu

Ma-Pe 9.00 – 17.00

La 10.00 – 14.00

Osoite

Kahvitie 40, 67600 Kokkola

Avaa Google-kartta ↗

Myynti ja osto

050 505 4005

Huolto

050 505 4055

Vuokraus

050 505 4035

Lähetä yhteydenottopyyntö

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Eerik Koskelo

Myyntipäällikkö

Suomi

050 305 2207 Whatsapp eerik.koskelo@caravanlandia.fi
Kristian Niemi

Myymälävastaava

Suomi, English

050 352 1177 Whatsapp kristian.niemi@caravanlandia.fi
Juho Koskelo

Ajoneuvomyynti

Suomi

050 468 8960 Whatsapp juho.koskelo@caravanlandia.fi
Mikko Mäkinen

Ajoneuvomyynti

Suomi, Svensk

040 575 4024 Whatsapp mikko.makinen@caravanlandia.fi
Mikko Sinisalo

Toimitusjohtaja

Suomi, Svenska, English, Deutsch

050 430 5853 Whatsapp mikko.sinisalo@caravanlandia.fi
Janne Luokkala

Myyntijohtaja, Markkinointi

Suomi, English

040 561 7744 Whatsapp janne.luokkala@caravanlandia.fi
Antti Tokola

Ostojohtaja

Suomi, English, Svensk

040 412 8748 Whatsapp antti.tokola@caravanlandia.fi
Ilkka Ekdahl

Ulkomaan ostaja

Suomi, Englanti, Ruotsi, Saksa

050 551 3620 Whatsapp ilkka.ekdahl@caravanlandia.fi
Alexandra Klingenberg

Autosihteeri

Suomi, Svensk, English

050 472 0050 Whatsapp alexandra.klingenberg@caravanlandia.fi
Esa Karppinen

Huoltotoimenjohtaja

050 551 3619 Whatsapp esa.karppinen@caravanlandia.fi
Sampo Linna

Huoltopäällikkö, Kabe & Adria

Suomi, Svensk

050 472 2839 Whatsapp sampo.linna@caravanlandia.fi
Ilkka Niemi-Korpi

Kolarikorjaukset, Huoltoneuvoja Dethleffs & Sunlight

050 551 3602 Whatsapp ilkka.niemi-korpi@caravanlandia.fi

Sähköpostillakin tavoittaa

myynti@caravanlandia.fi

VERKKOLASKUTUSTIETOMME:

Caravanlandia Oy
Y-tunnus: 2004308-3

Verkkolaskuosoite: 003720043083
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on 003721291126.
Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH.

Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

 

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan ostolaskut suoraan skannauspalveluun paperisena tai sähköpostitse alla olevan ohjeen mukaisesti.

PAPERILASKUJEN LASKUTUSOSOITE

Caravanlandia Oy
20043083
PL100
80020 Kollektor Scan

SÄHKÖPOSTILASKUJEN VASTAANOTTAJA JA OHJEISTUS

invoice-20043083@kollektor.fi

CTA viiva

Tutustu myynnissä oleviin matkailuajoneuvoihin

Ajoneuvohakuun
CTA hahmo