Ota yhteyttä

Löydetään yhdessä sinulle sopiva matkailuauto ja matkailuvaunu. Ota yhteyttä.

Caravanlandia Kokkola

Avoinna tänään

Ma-Pe

La

9.00 – 17.00

9.00 – 17.00

10.00 – 14.00

Avoinna tänään 9.00 – 17.00

Ma-Pe 9.00 – 17.00

La 10.00 – 14.00

Osoite

Kahvitie 40, 67600 Kokkola

Avaa Google-kartta ↗

Myynti ja osto

050 505 4005

Huolto

050 505 4055

Lähetä yhteydenottopyyntö

Kristian Niemi

Ajoneuvomyynti

Suomi, English

050 352 1177 Whatsapp kristian.niemi@caravanlandia.fi
Anton Tokola

Ajoneuvomyynti

Suomi

040 575 9972 Whatsapp anton.tokola@caravanlandia.fi
Emil Westman

Ajoneuvomyynti

Suomi, Svensk, English

040 575 4024 Whatsapp emil.westman@caravanlandia.fi
Eerik Koskelo

Myyntipäällikkö

Suomi

050 305 2207 Whatsapp eerik.koskelo@caravanlandia.fi
Janne Luokkala

Myyntijohtaja

Suomi, English

040 561 7744 Whatsapp janne.luokkala@caravanlandia.fi
Antti Tokola

Ostojohtaja

Suomi, English

040 412 8748 Whatsapp antti.tokola@caravanlandia.fi
Esa Karppinen

Jälkimarkkinointijohtaja

050 551 3619 Whatsapp esa.karppinen@caravanlandia.fi
Ilkka Niemi-Korpi

Huoltoneuvoja, Varaosat, kolarikorjaukset

050 551 3602 Whatsapp ilkka.niemi-korpi@caravanlandia.fi
Alexandra Klingenberg

Autosihteeri

Suomi, Svensk, English

050 472 0050 Whatsapp alexandra.klingenberg@caravanlandia.fi
Ilkka Ekdahl

Takuu- ja reklamaatiovastaava

Suomi, Englanti, Ruotsi, Saksa

050 551 3620 Whatsapp ilkka.ekdahl@caravanlandia.fi

Sähköpostillakin tavoittaa

myynti@caravanlandia.fi

VERKKOLASKUTUSTIETOMME:

Caravanlandia Oy
Y-tunnus: 2004308-3

Verkkolaskuosoite: 003720043083
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on 003721291126.
Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH.

Huom! Pyydämme olemaan tarkkana operaattoritunnuksen kanssa, jotta laskut saapuvat ongelmitta perille.

 

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan ostolaskut suoraan skannauspalveluun paperisena tai sähköpostitse alla olevan ohjeen mukaisesti.

PAPERILASKUJEN LASKUTUSOSOITE

Caravanlandia Oy
20043083
PL100
80020 Kollektor Scan

SÄHKÖPOSTILASKUJEN VASTAANOTTAJA JA OHJEISTUS

invoice-20043083@kollektor.fi

CTA viiva

Tutustu myynnissä oleviin matkailuajoneuvoihin

Ajoneuvohakuun
CTA hahmo